яка кількість речовин сульфур (VI) оксиду утвориться при взаємодії 0,3 моль сульфуру з достатньою кількістю кисню?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
0,3 моль Х моль
2SO2 + O2 = 2SO3
n=2 моль n=2 моль
0,3 моль SO2 - Х моль SO3
2 моль SO2 - 2 моль SO3
n(SO3) = 0,3 * 2 / 2 = 0,3 моль
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад