• Предмет: Физика
  • Автор: nastyadzzi94
  • Вопрос задан 8 лет назад

Автомобіль масою 2 т рухається рівномірно прямолінійно по
горизонтальній ділянці дороги. Знайти силу тяги автомобіля, якщо
Коефіцієнт тертя дорівнює 0,02.​

Ответы

Ответ дал: kitovnet911
0
a=0
Fтр=Fтяг
M*N=Fтяг
Fтяг=M*m*g
Fтяг=0.02*2000*10=400(Н)
Вас заинтересует