• Предмет: Биология
  • Автор: vozniukvika21
  • Вопрос задан 6 лет назад

1.У чому відмінність дихотомічної класифікації від філогенетичного дерева?

2.Яку з ознак — колір крил комах чи будову черепа – доцільніше використа-
ти для побудови філогенетичного дерева?

3.Чому більшість вимерлих організмів не вдається включити до філогенетич-
них дерев?

4.Як наявність горизонтального перенесення генів ускладнює побудову філо-
генетичного дерева?

Ответы

Ответ дал: igorka0107
0

Ответ:

1. Дихотомічна класифікація -- це  ефективний алгоритм визначення видів на підставі подвійних суджень, допомагає визначити, до якого біологічного виду належить організм, а філогенетичне дерево --демонструє еволюційні зв’язки між організмами, тобто їхню спорідненість між собою.

2. Деякі ознаки мало змінюються в процесі еволюції, тому наявність такої  ознаки в певної групи організмів може свідчити про їхнє спільне походження. Інші  ознаки менш сталі й можуть виникати та зникати в процесі еволюції багато разів.  Так, дуже зручна для визначення ознака — колір крил комахи чи колір пелюсток  квітки — неодноразово змінюється в ході еволюції тієї чи тієї групи. Водночас набір кісток черепа більш сталий і менш мінливий,  тому не дуже зручний для аналізу.

3. Ми не маємо повної  інформації про різноманіття живих організмів, що будь-коли жили на Землі. Те,  що дає нам палеонтологічний літопис, —  лише мала крапля в океані різноманіття,  який породжує еволюція. Та й уявлення про доісторичних тварин, які ми маємо,  украй фрагментарні.

4. У прокаріотів і найпростіших  можлива горизонтальна передача спадкової інформації, коли організми, що не є  нащадками, отримують спадкову інформацію від цього організму. У підсумку нові  ознаки набуватимуться не лише в результаті мутацій та їх успадкування, а й у результаті комбінування ознак різних неспоріднених організмів. У такому разі еволюційне дерево перетвориться на еволюційну мережу.

Объяснение:

Вас заинтересует