Купили 3кг борошна по 8,8 грн за кілограм і дві пляшки олії по 12,3 грн. Яку здача має отримати покупець з купюри у 200 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
1) 3×8,80 =10,40 (грн) заплатити за 3 кг борошна
2) 12,30 ×2 =24,60 (грн) заплатили за дві пляшки олії
3) 200- 12,30= 187,70 (грн) .
Відповідь : 187,70 має отримати покупець
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад