• Предмет: Физика
  • Автор: AzEgor09908
  • Вопрос задан 8 лет назад

Физика: тиск який створюэ стовп ртути висотою 760мм

Ответы

Ответ дал: andreukivvolodia
0

Ответ:

Це звичайний нормальний атмосферний тиск

Ответ дал: wallivass
0

760мм.рт.ст - нормальное атмосферное давление.


1мм.рт.ст=133,3Па.



760мм.рт.ст=101325Па=101,325кПа≈100кПа
Вас заинтересует