• Предмет: Физика
  • Автор: sashakudras12
  • Вопрос задан 8 лет назад

Знайдіть роботу струму на ділянці кола за 1 хв, якщо сила струму в колі 2 А,
напруга на кінцях ділянки 50 В.

Ответы

Ответ дал: olexandryar
0

Ответ:

6кДж

Объяснение:A=U×I×t,   t=1хв=60с

А=50В×2А×60с=6000Дж=6кДж

Вас заинтересует