Снігохід , маса якого разом з водієм становить 320 кг , рівномірно їде по горизонтальній поверхні .Сила тяги , яку розвиває двигун ,дорівнює 320Н .Обчисліть коефіцієнт тертя .
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
μ = 0,1
Объяснение:
m = 320 кг
F = 320 Н
___________
μ - ?
Поскольку снегоход движется равномерно, то сила трения равна силе тяги:
F = μ·m·g
Отсюда:
μ = F / (m·g)
μ = 320 / (320·10) = 0,1
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад
10 лет назад
10 лет назад