• Предмет: Химия
  • Автор: flisktv
  • Вопрос задан 8 лет назад

Яка маса фосфор(V)оксиду утвориться під час згорання фосфору масою 6,2 г?

Ответы

Ответ дал: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

 6,2 г                                   Х г

  4P       +       5O2    =      2P2O5

n = 4 моль                        n=2 моль

М=31 г/моль                    М = 142 г/моль

m= 124 г                            m=284 г

6,2 г   Р    -   Х г   Р2О5

124 г  Р    -   284 г  Р2О5

m(P2O5) = 6,2 * 284 / 124 = 14,2 г

Вас заинтересует