• Предмет: Физика
  • Автор: Love09654
  • Вопрос задан 8 лет назад

На тонкому дроті висить вантаж масою 10кг.При цьому дріт подовжився на 0,2мм.Визначте жорсткість дроту.

Ответы

Ответ дал: tanja121
0

Відповідь:

Olgaromanika1Хорошист

m=10 кг    

x=0.2*10^-3 м   k=?

F=m*g=k*x      

k=m*g/x=10*10/0.2*10^-3=5*10^5 Н/м

(В расчете берем силу тяжести (m*g) а не массу)

Пояснення:

Вас заинтересует