• Предмет: Математика
  • Автор: annalutsenko125
  • Вопрос задан 8 лет назад

Подруги Аня і Оля напередодні навчального року купили два альбоми для малювання по 15грн 85к., 8 зошитів у клітинку по 1грн 45к., і 12 зошитів у лінійку. За всю покупку дівчата заплатили 58,9грн. Яка ціна зошита в лінійку?

Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.

Вас заинтересует