Купили 1 кг лимонів, 4 кг яблук і 2 кг бананів, заплативши за все 260 гривень. Яка ціна лимонів, якщо вони дорожчі за яблука на 115 грн. і на 95 грн. дорожчі за банани?
Подкажите плиз!
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь: 130грн./кг
Покрокове пояснення:
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад