• Предмет: Физика
  • Автор: lavanda32
  • Вопрос задан 8 лет назад

Даю 30 баллов
Якщо катушку приєднати до джерела постійної напруги 15В, сила струму в ній була 0.5А. Якщо ж її приєднати до джерела змінної напруги з частотою 50Гц, сила струму зменшилась до 0.3 А. Яка індуктивність катушки?​

Ответы

Ответ дал: fatt52
0

Ответ:

0,16 Гн

Объяснение:

U=15 B   I=0.3 A   v=50 Гц   L=?

===

R=U/I=ω*L (индуктивное сопротивление катушки)

ω=2*π*v

L=U/(2*π*v*I)=15/(2*3.14*50*0.3)≈0.16 Гн

==================================

Вас заинтересует