7 клас, умаляю срочно допоможіть, будь ласка!!!! «Тіло масою 5 кг підняли на висоту 2 м, яка потенціальна енергія цього тіла?»
Ответы
Ответ дал:
4
Відповідь:100 Дж
Пояснення:Дано:
h=2м
m=5кг
g=9,8 H/кг≈10H/кг
Розв'язання:
Eпот=mgh
Eпот=5кг ×10 H/кг×2м=100Дж
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад