• Предмет: Математика
  • Автор: masha200858
  • Вопрос задан 2 года назад

2.5 кг цукерок коштують 65 грн. Скільки коштує 3.5 кг таких цукерок

Ответы

Ответ дал: nikwerter
0

Ответ:

91 грн.

Пошаговое объяснение:

65:2,5= 26(грн.) 2) 26*3,5=91 (грн.)

Ответ дал: AppleInc
0

Ответ:

91 грн

Пошаговое объяснение:

Один кг коштує:

65:2,5=26 грн

3,5 кг коштує:

26•3,5=91 грн

Вас заинтересует