До розчину масою 600г з масовою часткою натрій нітрату 10%додали 400г води.Визначте масову частку солі в утвореному розчині.
Пожалуйста на кр нужно
Ответы
Ответ дал:
0
Дано:
m(р-ну)= 600г
W(NaNO3) = 10%
m(H2O)= 400г
W(солі) - ?
Розв.:
m(р-ну) = 600+400=1000 г
m(солі)= (600*10%)/100% = 60 (г)
W(солі)= (60/1000)*100%=6%
m(р-ну)= 600г
W(NaNO3) = 10%
m(H2O)= 400г
W(солі) - ?
Розв.:
m(р-ну) = 600+400=1000 г
m(солі)= (600*10%)/100% = 60 (г)
W(солі)= (60/1000)*100%=6%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад