• Предмет: Математика
  • Автор: 1ihor
  • Вопрос задан 1 год назад

Мати купила 2,7 кг апельсинів вартістю 3,85 гривні за кілограм та 1,4 кг цукерок ватістю 5,76 гривні за кілограм.За який продукт мати заплатила більше і на скільки?

Ответы

Ответ дал: shopgirl941
4

Ответ:

2.7х3.85=10.395(10,4)грн - стоимость апельсин

1,4х5.76=8.064(8.1)грн - стоимость конфет

10.4-8.1=2.3 грн

За апельсины мама заплатила на 2.3 грн больше, чем за конфеты

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует