• Предмет: Физика
  • Автор: tolii
  • Вопрос задан 2 года назад

4.кінетична енергія кулі для боулінгу дорівнює 120Дж Визначте масу кулі якщо вона рухається зі швидкістю 8м/с ​

Ответы

Ответ дал: OlenaSydorova21
17

Відповідь:3.37кг

Пояснення:Ек=м*v2/2=120

m=Ek*2/v2

m=120*2/8*2=3.75кг

Вас заинтересует