Правильна відповідь: 1. Укажіть, де є звертання: а. Мама попросила доню купити хліб. Б. Припливайте до колиски лебеді як мрії. В. Люблю матусю батька люблю. ( розділові знаки пропущено). 2. В якому реченні є вставне слово ( розділові пропущено): а. Юля може вчитися. Б.Квіти дарують на щастя. В. Мабуть завтра буде дощ. 3. Потрібно поставити розділові знаки: а. Свята земле ти вічно з нами. Б. Києве мій , ти у серці завжди. В.Спасибі ,мамо, за недоспані ночі. 4. Познач рядок, у якому вставні виражають джерело повідомлення: а. Справді, дійсно. Б, на жаль, на зло. В. Кажуть, по-вашому. 5. У речення звертання є: а. А. Підметом. Б. Додатком. В. Не є членом речення. 6. Поширене звертання це: а. О слово Б матусю. В. Україно моя. 7. Підкреслять та дайте характеристику речень: а Все спить в темноті: і небо, і зорі, і місяць. Б. Видно, ми не поїдемо на екскурсію. В. Засівайся, ниво, людям на добро.. 8. Складіть по реченню із звертанням, однорідними, вставними словами.


Ответы

Ответ дал: bezemennaya
3

1) Наверное Б, не уверена

2) В. "Мабуть" это вставное, выделяется запятыми.

3) Свята земля, ты вічно з нами.

   Києве мій, ти у серці завжди.

   Спасибі, мамо, за недоспані ночі.

4) В.

5) Не поняла вопроса.

6) В. Україно моя.

7) Б. Видно, ми не поїдемо(тут двумя линиями подчеркивать) на екскурсію. (Видно - вставне слово. Підмет - ми, присудок - поїдемо)

  А. Все спить(2 линии) в темноті: і небо, і зорі, і місяць. (і небо, і зорі, і місяць - позиційні чергування, бо повторюються "і, і, і,".

На самом деле не совсем поняла этот вопрос и что хотят от меня, но хотя бы что-то.

Вас заинтересует