• Предмет: Алгебра
  • Автор: KrosenBroYT
  • Вопрос задан 7 лет назад

За 7 кг апельсинів і 2 кг бананів заплатили 52 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг бананів, якщо 2 кг апельсинів на 3 грн дешевші за 3 кг бананів?

Ответы

Ответ дал: pokemonkg087
0

Ответ:

вот так вот надо решать

Приложения:
Ответ дал: KrosenBroYT
0
Это не то
Ответ дал: KrosenBroYT
0
Прошу быстрее кто сможет
Вас заинтересует