У шкільній їдальні 2 пережки і три булочки коштують 19 грн . А три пережки і 4 булочки коштують 27 грн. Скільки коштує один періжок і одна булочка?
Ответы
Ответ дал:
0
3 перижка -2 перижка = 1 перижок
4булочки - 3 булочки = 1 булочка
27 гривень - 19 гривень = 8 гривень
Відповідь: ціна однієї булочки та періжка 8 гривень
4булочки - 3 булочки = 1 булочка
27 гривень - 19 гривень = 8 гривень
Відповідь: ціна однієї булочки та періжка 8 гривень
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад