• Предмет: Алгебра
  • Автор: Sveta3567
  • Вопрос задан 2 года назад

допоможіть будь ласка розв'язати задачу
За 1 кг цукерок коштує х грн а 1 кг печива у грн скільки грн заплативши за 2 кг цукерок і 5 кг печива

Ответы

Ответ дал: doky472947
1

Ответ:

5х+2у

усе просто через те що один х це один кг цукерок а кг цукерок у нас 5 через це і вийде 5х так само з печивом

Вас заинтересует