• Предмет: Математика
  • Автор: beabych
  • Вопрос задан 7 лет назад

допоможіть, будь-ласка
.
кто решит тому честно даю 20 баллов :>

за 3 кг і 4кг бананів заплатили 150грн
скільки коштує кілограм апельсинів і скільки кілограм бананів, якщо апельсини дорожчі за банани на 15 грн?


.
.
.
( ◠‿◠ )

Ответы

Ответ дал: murzakdima135
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приложения:
Ответ дал: litvakzena00
0
1)150:15=10(кг)-коштує 1 кг апельсинів
Ответ дал: murzakdima135
0
litvakzena00, а зараз я б радив Вам чесно підставити свою відповідь в початкову умову.
Вас заинтересует