• Предмет: ОБЖ
  • Автор: kekqko
  • Вопрос задан 6 лет назад

Правила користування водогоном ,тепловими мережами

Ответы

Ответ дал: YaroMirbros
0

Ответ:

Ми вже з’ясували, що вдома існує ймовірність різноманітних небезпек. В усіх кімнатах, на кухні, у коридорі є електричні дроти, розетки. При необережній експлуатації, пошкодженні електроприладів зростає ризик отримати удар електричним струмом. Звичайними дверима можна нанести травму собі або іншим членам родини, хатнім тваринам. Вікна та балкони — також місця підвищеної небезпеки. Граючись на балконі, можна впасти з висоти. Наявність на вікні антимоскітних сіток не є достатнім захистом навіть для маленьких дітей. Не слід забувати й про ризик розбити скло під час надто бурхливих ігор удома, наприклад з м’ячем, та отримати поранення. Неналежним чином закріплені шафи та полиці можуть впасти та травмувати людину.

На кухні особливо багато небезпек. Це й порізи розбитими склянками, опіки гарячим посудом або відкритим вогнем на газовій плиті, це прориви водогінних труб або труб опалення, та зовсім небезпечні для життя ризики виникнення пожеж або вибухів газового обладнання.

У ванній кімнаті зазвичай зберігаються засоби побутової хімії, які при порушенні умов зберігання та використання можуть стати причиною отруєнь, опіків шкіри та очей. Особливу небезпеку засоби побутової хімії та ліки становлять для маленьких дітей.

Тому слід дуже відповідально ставитись до безпеки вашої оселі: не залишати відкритими вікна та балкони без нагляду, закривати й ховати всі ємності, що містять небезпечні хімічні речовини, не забувати перекривати газ та воду, коли йдете з дому, слідкувати за станом електричних приладів, не користуватися несправною апаратурою. Адже від цього залежить збереження життя й здоров’я.

2. Система водопостачання. Водогін

Розповідь учителя

Система водопостачання

Система водопостачання являє собою комплекс споруд для забезпечення споживачів водою в необхідних кількостях і необхідної якості. Система водопостачання має бути надійною, без перерв або погіршення її якості в неприпустимих межах.

Основними елементами системи водопостачання є водозабірні споруди, за допомогою яких здійснюється прийом води з природних джерел, насосні станції, що подають воду до місць її очищення, зберігання або споживання, споруди для очищення води, водоводи і водогінні мережі, що слугують для транспортування і подачі води до місць її споживання.

Залежно від місцевих природних умов та характеру споживання води, а також залежно від економічних чинників схема водопостачання може значно змінюватись. На схему водогону впливає джерело водопостачання: його потужність, якість води в ньому, відстань від нього тощо. Іноді для одного населеного пункту чи об’єкта використовується декілька природних джерел.

Объяснение:

Ответ дал: alinatsvyk
0

Ответ:а шо сам не знаєш?

Объяснение:

Вас заинтересует