• Предмет: Физика
  • Автор: ProstAndrey
  • Вопрос задан 7 лет назад

срочно, отдаю все балы !!!!! Тіло масою 2 кг рухається вздовж осі ОХ, його координата змінюється за законом (усі величини
задано в одиницях СІ). Охарактеризуйте рух тіла, знайдіть рівнодійну діючих на тіло сил.

Ответы

Ответ дал: antonruban007
0

Ответ:

x(t)=x0+V0t+at^2/2,

x(t)=2+3t+5t^2, значит V0=3, a/2=5, a=10,  

V(t)=V0+at=3+10*2=23м/с;

mV=2*23=46 кг*м/с.

Объяснение:

Вас заинтересует