• Предмет: Физика
  • Автор: nikusai01966
  • Вопрос задан 7 лет назад

Візок з вантажем тягли на відстань 150 метрів приклалаючи горизонтальну силу 500 ньютонів. Яка робота при цьому була виконана?

Ответы

Ответ дал: Abzal27
0

Ответ:

Дано:

S=150м

F=500H

A-?

Решение

А=FS

A=500Н*150м=75000 Дж=75кДж

Ответ :А=75кДж

Вас заинтересует