• Предмет: Математика
  • Автор: viccctoorriiaaa
  • Вопрос задан 7 лет назад

Щоб купити 4 пачки печива, Петрику бракує 45 коп. Він купив 3 пачки печива, і у нього залишилося ще 35 коп. Яка ціна однієї пачки печива?​

Ответа на этот вопрос пока нет. Попробуйте найти его через форму поиска.

Вас заинтересует