• Предмет: Физика
  • Автор: karinabarannikova951
  • Вопрос задан 7 лет назад

на рисунку зображено схему електричного кола у якому опір кожного резистора становить 2 ом амперметр показує силу струму 0,5А вольт напругу що дорівнює​

Ответы

Ответ дал: Bakygan2016
0

Ответ:

R1=R2=R3

I1=I23=I

U=36

R23=1/12+1/12=6ом

R=12+6=18ом

I1=36/18=2A

Ответ: 2А

Объяснение:

Вас заинтересует