• Предмет: Математика
  • Автор: selston82
  • Вопрос задан 10 лет назад

Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы

Ответ дал: alina2807
0
о боже не понимаю украинский
Ответ дал: yourcat14
0
8 кг за 36 грн=288грн
х кг за 24 грн=288 грн
х=288/24=12кг
Ответ: 12 кг
Вас заинтересует