яку роботу виконує електродвигун, який працює за напруги 220 В, за 5 хв, якщо сила струму в ньому дорівнює 3 А?
Ответы
Ответ дал:
10
Ответ:
А=198 кДж
Объяснение:
A=U*I*t 5хв.=300 сек
A=220*3*300=198 кДж
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад