40 балловвв!!!
Камінь кинули під кутом до
горизонту. На висоті 10 м його
кінетична енергія дорівнює
потенціальній. Визначте початкову
швидкість каменя. Опором повітря
знехтуйте.
Ответы
Ответ дал:
3
Сначала вспомним формулу сохранения механической энергии: Ек0+Ер0=Ек+Ер. Так как камень вначале не находился на высоте его Ер0=0. Еp=mgh=m10×10=100m. Eк=Ер=100m. Eк0=mv^2/2=Ек+Ер-Ер0=100m+100m-0=200m. mv^2=2×200m=400m. v^2=400m/m=400. v=√400=20 м/с.
Ответ: 20 м/с.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад