. Відстань між двома містами 720 кілометрів. Із цих міст
одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі.
Один автомобіль їхав зі швидкістю 65,8 км/год, другий –
- 66,5 км/год. Якою буде відстань через 5 годин між
автомобілями?
Ответы
Ответ дал:
1
1) 65,8 * 5 = 329 (км) - проедет 1 авто за 5 часов
2) 66,5 * 5 = 332,5 (км) - проедет 2 авто за 5 часов
3) 720 - (329 + 332,5) = 720 - 661,5 = 58,5 (км) - будет между ними через 5 часов
2) 66,5 * 5 = 332,5 (км) - проедет 2 авто за 5 часов
3) 720 - (329 + 332,5) = 720 - 661,5 = 58,5 (км) - будет между ними через 5 часов
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад