• Предмет: Алгебра
  • Автор: pilipenkodaniela
  • Вопрос задан 3 года назад

якщо 1 кг цукерок коштує xгрн ,а 1 кг печива -y грн,то 5кг цукерок і 2 кг печива коштують???

Ответы

Ответ дал: Homiachoc
3

Ответ:

5Х-2У

Объяснение:

Вас заинтересует