• Предмет: Физика
  • Автор: mashka13pirozhyla
  • Вопрос задан 3 года назад

Яку потужність розвиває людина, якщо вона за 10 хв виконує роботу 42 кДж?
СРОЧНО ​

Ответы

Ответ дал: turva007
5

Ответ:

N(мощность)=At(A-работа;t-время)=600с•42000Дж=25200000дж/с=252000000Вт=25,2МВт

Объяснение:смотри, 10мин=600с; А=42кДж=42000Дж

Вас заинтересует