• Предмет: Физика
  • Автор: autonews361
  • Вопрос задан 3 года назад

Знайдіть гідростатичний тиск у нафтовому резервуарі на глибині 5 м. Густина нафти 0,8 г/см3.
Сррочно дам 35 балов плииизи.

Ответы

Ответ дал: TamilaMaria
1

Ответ: 40кПа

Объяснение:

ρ = 800кг/м³  , h = 5 м , g = 10 м/c²

p=ρgh

p=800*10*5

p= 40кПа

Вас заинтересует