2. Із кожних 300 молекул електроліту 5 розпадаються на йони. Чому
дорівнює ступінь дисоціації цього електроліту?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
α = n/N, где n-число продиссоциировавших молекул, а N - общее число молекул
α = 5/300 = 0,017 = 1,7%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад