Морська вода Чорного моря містить 1,8 різноманітних солей (в основному кухонну сіль). обчисліть і запишіть масу морських солей (г), які можна виділити при випаровуванні морської води об'ємом 100 л.
(ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, НУЖНО СЕЙЧАС ЗДЕЛАТЬ)
Ответы
Ответ дал:
8
Ответ:
1,8 кг = 1800 г
Объяснение:
Сколько соли можно выделить при выпаривании 100 литров 1,8% раствора. Принимаем массу 1 л морской воды равной 1 кг. Тогда
M(вещества в растворе)=100*1,8 / 100=1,8 кг = 1800 г
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад