• Предмет: Математика
  • Автор: sanya3451
  • Вопрос задан 3 года назад

Кілограм цукерок дорожччий за кілограм печива на 4 грн. . 4 кг цукерок і 3 кг печива коштують 44 грн. Яка вартість 1 кг цукерок?


sanya3451: Нехай x ---- 1 кг цукерок
x-4 ---- кілограм печива

Тоді
4x + 3*(x-4) = 44
4x + 3x - 12 = 44
7x = 56
x = 56/7
x = 8

Отже, 1 кг цукерок коштує 8 грн. .

Ответы

Ответ дал: oleg777ua
0

Ответ: 8 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай x це 1 кг цукерок

x-4 це кілограм печива

Отже,

4x + 3*(x-4) = 44

4x + 3x - 12 = 44

7x = 56

x = 56/7 = 8 (грн.)

Вас заинтересует