Автомобіль проїхав автострадою 50 км та грунтовою дорогою 40 км
зі швидкістю 100 км/год і 20 км/год відповідно. Визначити середню
швидкість руху автомобіля на всьому шляху.
Ответы
Ответ дал:
14
Ответ:
км/год
Объяснение:
км/год
Ответ дал:
26
Ответ:
Объяснение:
1)
Время, затраченное на путь по автостраде:
t₁ = S₁/V₁ = 50 / 100 = 0,5 ч
2)
Время, затраченное на путь по грунтовой дороге:
t₂ = S₂/V₂ = 40 / 20 = 2 ч
3)
Общий путь:
S = S₁ + S₂ = 50 + 40 = 90 км
Общее время:
t = t₁ + t₂ = 0,5 + 2 = 2,5 ч
Средняя скорость:
Vcp = S / t = 90 / 2,5 = 36 км/ч
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад