• Предмет: Математика
  • Автор: ksenia372528
  • Вопрос задан 3 года назад

3. Розв'яжи задачу.
Батько купив 0,6 кг яблук по 20,5 грн за кілограм, 0,5 кг мандаринів
По 35 грн за кілограм та 1,2 кг бананів по 23,7 грн за кілограм. Скільки
решти він має отримати з 500 грн?​

Ответы

Ответ дал: Karakatica2222
1
0,6*20,5=12,3(грн.)-яблука
0,5*35=15,5(грн.)-мандарини
1,2*23,7=28,44(грн.)-банани
500-(12,3+15,5+28,44)=500-56,24=443,76(грн.)-решта

artemib08: спасибо!
Вас заинтересует