• Предмет: Математика
  • Автор: Art182009
  • Вопрос задан 3 года назад

Купили 10 кг моркови,виготовили з неї 2 л.соку.Яка ціна 1л.соку , якщо 1 кг моркви коштував 8 грн

Ответы

Ответ дал: wensent
1

Ответ:

10 / 2 = 5 кг моркови на 1 л.

5 * 8 = 40 грн

Вас заинтересует