Купили 10 кг моркови,виготовили з неї 2 л.соку.Яка ціна 1л.соку , якщо 1 кг моркви коштував 8 грн
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
10 / 2 = 5 кг моркови на 1 л.
5 * 8 = 40 грн
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад