• Предмет: Математика
  • Автор: irinanogach112
  • Вопрос задан 2 года назад

1кг апельсинів дорожчий за 1кг яблук на 23 грн.Скільки коштує 1 кг яблук,якщо всього заплатили 63 грн?​

Ответы

Ответ дал: chuvalovss
0

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

63-23=40

40:2=20-яблоки

20+23=43-апельсины

20+43=63-общяя цена

Вас заинтересует