1кг апельсинів дорожчий за 1кг яблук на 23 грн.Скільки коштує 1 кг яблук,якщо всього заплатили 63 грн?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
20
Пошаговое объяснение:
63-23=40
40:2=20-яблоки
20+23=43-апельсины
20+43=63-общяя цена
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад