Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Ответы
Ответ дал:
0
1)8х36=288(грн.)-заплатив за печиво
2)288:24=12(кг)
В:12 кг печива можна купити за ци сами гроши
Вас заинтересует
2 года назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад
10 лет назад