• Предмет: Математика
  • Автор: lrikovska
  • Вопрос задан 10 лет назад

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы

Ответ дал: Zhanna19821
0


1)8х36=288(грн.)-заплатив за печиво

2)288:24=12(кг)

В:12 кг печива можна купити за ци сами гроши

Вас заинтересует