Хром у сполуках виявляє ступені окиснення +2, +3 та +6. Масова частка Хрому в одному з його оксидів становить 68,4 %. Установіть формулу оксиду.
Ответы
Ответ дал:
12
Ответ:
дано
W(Cr) = 68,4 %
-----------------------------
CrxOy - ?
W(O) = 100% - W(Cr) = 100- 68,4 = 31.6%
m(Cr) = 68,4 g Ar(Cr) = 52 g/mol
m(O) = 31.6 g Ar(O) = 16 g/mol
Crx : Oy = 68.4 / 52 : 31.6 / 16 = 1.3 : 1.9 = 1: 1.5 = 2:3
Cr2O3
ответ :Cr2O3
Объяснение:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад