Яку масу води треба додати до 20 кг розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 40% щоб приготувати розчин масовою часткою 25%
Ответы
Ответ дал:
13
m(р-ну) = 20 кг
W(H2SO4) = 40 %
W1(H2SO4) = 25%
m(води) - ?
m(H2SO4) = 0.4 * 20 = 8 kg
с помощью правила креста принимаем 8 кг как 25 %
m(р-ну1) = 8/0.25 = 32 kg
m(воды) = 32 - 8 = 24 kg
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад