Матеріальна точка рухается зі швидкістю V=2+3t , м/с. Знайдіть початкову швидкість, прискорення, швидкість через 3с від початку руху. ПЖ срочно нужно пацанчики и девченочни виручайте!
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
Общее уравнение скорости:
V(t) = V₀ + a·t
В нашей задаче:
V(t) = 2 + 3·t
Тогда:
V₀ = 2 м/с
a = 3 м/с²
V(3) = 2 + 3·2 = 8 м/с
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад