Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печева усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печева коштує 23 грн
Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Купили :
печива 9 кг по 23 грн за 1 кг
цукерок 12 кг по ? грн.за 1 кг
Сума покупки - 639 грн.
1) 9 * 23 = 207 грн. коштує 9 кг печива
2) 639 - 207 =432 грн. коштує 12 кг цукерок
3) 432 : 12 = 36 грн. коштує 1 кг цукерок
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
8 лет назад