автомобіль рівномірно рухається зі швидкістю 72 км/год по опуклому мосту радіусом 500 м. З яким прискоренням рухається автомобіль
Ответы
Ответ дал:
11
Ответ:0.80м/с(в квадрате)
Объяснение:
V=72км/год=20м/с
n=500м
a - ?
a=v2:n=20( в квадрате):500=0.8(м/с) в квадрате.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад