• Предмет: История
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 1 год назад

Пожалуйста помогите​

Приложения:

Аноним: ну что
Аноним: ??
Аноним: помогите пожалуйста

Ответы

Ответ дал: tetanausatuk26
1

Ответ:

1.Gårdarike — «країна міст (городів)») — назва в давньоскандинавській епічній літературі території Київської Русі з великою мережею міст і фортець («градів»), де, як свідчать дані сучасної археології, окрім слов'янського також була велика частка скандинавського (норманського) населення.

2.Великі міста переважно складалися з трьох частин — "дитинця" ("Днешній град" або "Вишгород", "Гора"), "окольного граду" та околиць — "посади", "кінці".

3.ДИТИНЕЦЬ – центр. частина давньорус. міста, що займала, як правило, панівну точку ландшафту та була обнесена валами з дерев'яними стінами, які мали одні або кілька воріт. Був найважливішою соціально-топографічною структурою давньорус. міста і перебував під постійною увагою князівської влади. Слугував осн. опорою при обороні мешканців населеного пункту від нападників. Завойовникам досить важко було взяти Д. силою.

На Д. зосереджувалися князі, бояри, духовенство. Тут містилися палаци й кафедральні собори, ін. храми. Не можна вважати, що Д. був населений виключно соціальною верхівкою. Тут мешкали й менш заможні прошарки нас., які, однак, не займали окремої тер. Ремісники й челядь були складовою ч. госп-ва феодала, і ця обставина зумовлювала строкатий характер заселення Д. Під час археол. розкопок на місцях колиш. Д. доволі часто виявляють й сліди розвинутого ремесла.

4.вони мешкали в окольному городі (інша назва поділ)

5.с

Вас заинтересует