• Предмет: Химия
  • Автор: mashacatfire
  • Вопрос задан 3 года назад

Обчислити молекулярні маси та масові частки хімічних елементів у cполуках ВaSiO3, HNO3.

Ответы

Ответ дал: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Mr(BaSiO3) = 137 +28 + 16*3 =213

W(Ba) = Ar(Ba) *n / Mr(BaSiO3)  *100% = 137*1 / 213  *100% =64%

W(Si) = Ar(Si) *n / Mr(BaSiO3)  *100% = 28*1 / 213  *100% = 13%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(BaSiO3)  *100% = 16*3 / 213  *100% =23%

Mr(HNO3) = 1+14 + 16*3 = 63

W(H) = Ar(H) *n / Mr(HNO3)  *100% = 1*1 / 63  *100% = 2%

W(N) = Ar(N) *n / Mr(HNO3) * 100% = 14*1 / 63  *100% =22%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(HNO3)  *100% = 16*3 / 63  *100% = 76%

Вас заинтересует