2 бали). Магазин продав 15 кг яблук і 13 кг ви-
шень усього на суму 297 грн. Скільки коштує
1 кг вишень, якщо 1 кг яблук коштує 12 грн?
Ответы
Ответ дал:
43
Ответ:
9
Пошаговое объяснение:
12*15=180-стоимость всех яблок
297-180=117-стоимость всех вишень
117/13=9
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад